گروه انتشاراتی ققنوس | فرزندان کاپیتان گرانت
 
650,000 تومان
Download summary

فرزندان کاپیتان گرانت

Book specifications
Writer Jules Verne
Translator زهرا فلاح شاهرودی
Nr of Edition 1
First Edition 1402
Book Cover Type سلفون
Book Size پالتویی
Paper تحریر
Book Length 852
Weight(gr) 835
National Library theme داستان‌های نوجوانان فرانسه
ISBN 978-600-391-323-3
دانلود خلاصه کتاب /Content/Images/uploaded/فرزندان گرانت.pdf
Manufacturer Afarinegan Publishing , Qoqnoos Publishing
Details

 

 

فرزندان کاپیتان گرانت، بلندترین رمان ماجراجویانۀ ژول ورن، از مجموعه «سفرهای شگفت‌انگیز»، داستانی است سراسر هیجان و پر از حوادث جذاب کوچک و برزگ.

در این رمان با فرزندانی همراه می‌شویم که در پی خواندن خبری تازه دربارۀ پدرشان در روزنامه، پس از دو سال به امید یافتن پدر گمشده‌ دست‌دردست یکدیگر به دیدار لرد گلنارون می‌روند و سوار بر کشتی تفریحی او سفری دریایی از اسکاتلند را شروع می‌کنند. سپس، با سایر شخصیت‌های داستان در جستجوی ردی از کاپیتان گرانت به چند قاره پا می‌گذارند و سواره یا پیاده از دشت‌ها، بیابان‌ها، کوه‌ها و رودخانه‌ها می‌گذرند.

در این رمان از وسایل خارق‌العاده تخیلی و اختراعات شگفت‌انگیز علمی خبری نیست، در عوض همزمان با کسب اطلاعات جغرافیایی و تاریخی و فرهنگی مناطق مختلفی از جهان و بازدید از مکان‌های ناشناخته و تماشایی، پیوسته شاهد دلهره‌‌ها و بیم و امید قهرمانان کوچک و بزرگ داستان خواهیم بود و ماجراهایی را که از سر می‌گذرانند لحظه‌به‌لحظه زندگی خواهیم کرد. و خواهیم دید که در پس هر حادثه چگونه جلوه‌ای از روابط انسانی اعم از فداکاری‌ها‌ و وفاداری‌ها و دوستی‌ها در مقابل دشمنی‌ها‌، خیانت‌ها و خباثت‌ها عیان می‌شود.  

 

Write your own review about this book
  • Only registered users can write reviews
Newsletter