گروه انتشاراتی ققنوس | معمای مرگ ویچی
 
32,000 تومان
Download summary

معمای مرگ ویچی

Book specifications
Writer فریدریش گلاورز
Translator کتایون سلطانی
Nr of Edition 1
Book Length 280
Book Size رقعی
Book Cover Type شومیز
First Edition 1398
National Library theme داستان‌های آلمانی - قرن ۲۰
Paper Balk
Weight(gr) 229
ISBN 978-600-5639-99-5
دانلود خلاصه کتاب /Content/Images/uploaded/MOAMA MARG VICHI.PDF
Manufacturer Hila Publishing
Details

جسد فروشنده اهل روستای گرتسن‌اشتاین در جنگل کشف شده است. آیا فروشنده روستایی خودکشی کرده یا به قتل رسیده است؟ قاتلش کیست؟ زندانی سابق اِروین اشلومپف؟ 

مردم روستای گرتسن‌اشتاین در مورد مرگ مشکوک فروشنده چیزهایی می‌دانند، اما اطلاعاتشان را رو نمی‌کنند. اروین اشلومپف بر بی‌گناهی خود اصرار می‌ورزد و از شدت درماندگی می‌خواهد دست به خودکشی بزند. کارآگاه اشتودر، کارآگاه بی‌شیله‌پیله سویسی، نسبت به گناهکار بودن جوانک به شدت دچار تردید می‌شود و برای یافتن حقیقت خود را به آب و آتش می‌زند، طورفلای که حتی با کله‌گنده‌های ثروتمند و بانفوذ هم درمی‌افتد و ...

فریدریش گلاوزر (۱۸۹۶-۱۹۳۸م)، نویسنده سویسی  اولین نویسنده آلمانی‌زبان است که به طور حرفه‌ای دست به نوشتن رمانی پلیسی زده است و، با مطرح کردن نابسامانی‌های اجتماعی و بی‌عدالتی‌ها، به ادبیات این ژانر بُعد و معنای تازه‌ای بخشیده است. فریدریش گلاوزر پدر ادبیات پلیسی کشورهای آلمانی‌زبان محسوب می‌شود. کتاب‌های او به اکثر زبان‌های اروپایی ترجمه شده است. از سال ۱۹۸۷ همه‌ساله، به بهترین رمان ژانر پلیسی/جنایی که به زبان آلمانی تألیف می‌شود جایزه‌ای به اسم جایزه فریدریش گلاوزر اعطا می‌شود.

Write your own review about this book
  • Only registered users can write reviews
Book tags
Newsletter