گروه انتشاراتی ققنوس | گفتگو با مردم درباره غرب
 
6,000 تومان

گفتگو با مردم درباره غرب

واژه غرب، همه جا هست و همه جا درباره آن بحث می‌شود. وقتی رادیو و تلویزیون را روشن می‌کنیم، مجله یا روزنامه را باز می‌کنیم، در اینترنت اخبار را دنبال می‌کنیم با این واژه روبه‌رو می‌شویم. معنای غرب چیست؟ اغلب درباره معنای این واژه چیزی گفته نمی‌شود، زیرا همه گمان می‌کنند معنا و مفهوم آن را به‌خوبی می‌دانند. اما اگر کسی جدی و روشن معنای این واژه را بپرسد، سرگردان می‌شویم.
Book specifications
Writer روژه - پل درووا
Translator مهدی ضرغامیان
Nr of Edition 1
First Edition 1396
Book Length 72
Book Size پالتویی
Writer شومیز
ISBN 978-600-391-040-9
Manufacturer Afarinegan Publishing
Details

  

آیا غرب مکان خاصی است یا نام منطقهای از جهان است؟ غرب اروپاست یا آمریکا؟ یا هر دو؟ شاید هم کشورهای ثروتمند و مرفه است؟ آیا غرب نام دورهای از تاریخ است؟ نظام اقتصادی است؟ راه و روشی در اخلاقیات است؟ نوعی دین یا سبک زندگی است؟ اینها بعضی از مسائلی هستند که در این کتاب دربارهشان صحبت میشود.

 

صحبت کردن با نوجوان‌ها در برخی موارد بسیار سخت است. به‌خصوص در مواقعی که ذهن آن‌ها در مواجهه با جهان پیرامون درگیر سؤالات بی‌شمار می‌شود و نیازمند جوابی ساده، روشن و دقیق هستند. مجموعه «گفتگو با...» مجموعه‌ای ۱۲ جلدی است با ترجمه‌ مهدی ضرغامیان، برای یادگیری و اندیشیدن نوجوان‌ها که به صورت پرسش و پاسخ برای کودکان و نوجوانان درباره فلسفه، تاریخ، جنگ، عالم، مرگ، اخلاق و دیگر موضوعات سؤال‌برانگیز تدوین شده است.

 

 

مطالعه بخشی از کتاب  

Write your own review about this book
  • Only registered users can write reviews
Newsletter