گروه انتشاراتی ققنوس | پسر باورنکردنی
 
32,000 تومان

پسر باورنکردنی

Book specifications
Writer لئونی اگنیو
Translator فریده خرمی
Nr of Edition 1
Book Length 288
Book Size رقعی
Book Cover Type شومیز
First Edition 1399
Paper Balk
Weight(gr) 241
ISBN 978-600-391-285-4
Manufacturer Afarinegan Publishing
Details

شاید در زندگی‌تان با بچه‌هایی برخورد کرده‌اید که به خاطر تنهایی یا از دست دادن عزیزان یا زندگی در موقعیت‌های سخت و دردناک به دوستی خیالی پناه برده‌اند، اما آیا هرگز با دوست خیالی‌ای روبه‌رو شده‌اید که به دنیای واقعی پا گذاشته باشد؟

بنجامین پسرک تنهای شش‌ساله‌ای است درگیر جنگ داخلی در کشوری که دقیقاً نمی‌دانیم کجاست، اما عکس‌ها و فیلم‌هایش را هر روز در تلویزیون می‌بینیم. در این داستان شاهد شهری جنگ‌زده با تمام مصائبش هستیم، اما نه از زاویۀ دید بزرگسالان که از زاویۀ دید بچه‌ها. شاهد تصاویر تکان‌دهنده از شهر ترسناکی هستیم که باید بچه‌ها در پارک‌های آن بازی می‌کردند، اما حالا به جای صدای قهقهۀ کودکان صدای انفجار توپ و بمب‌ها شنیده می‌شود. بنجامین تصور می‌کند که دوست خیالی‌اش وینست گام توانایی انجام دادن هرکاری را دارد و تا زمانی که این باور را دارد، وینسنت واقعاً می‌تواند هر کاری بکند.

وینسنت گام دقایقی بعد از انفجار در ایستگاه مترو بنجامین را پیدا می‌کند و بعد از گذشتن از خیابان‌های ویران شهر او را به پناهگاه کودکان می‌رساند و با اصرار بنجامین همراه او در پناهگاه می‌ماند. بنجامین و وینسنت با مشکلات زیادی در خوابگاه روبه‌رو می‌شوند: هیولای شروری که در کمد زندگی می‌کند، گروهی از یتیم‌های خلافکار (که تبدیل به دوستان بنجامین می‌شوند) و بدتر از همه ناپدید شدن وینسنت.

پسر باورنکردنی داستانی است بی‌مثال از قدرتِ بی‌پایانِ تخیل.

 

Write your own review about this book
  • Only registered users can write reviews
Customers who bought this item also bought
Newsletter