گروه انتشاراتی ققنوس | پدر اسلاگ
 
8,000 تومان

پدر اسلاگ

Book specifications
Writer دیوید آلموند
Translator نسرین‌ وکیلی‌
Book Length 64
Book Size -
Nr of Edition 1
First Edition 1392
ISBN 9786006753386
Manufacturer Afarinegan Publishing
Details

اسلاگ و دوستش دیوی در یکی از خیابان‌های شهر مردی ژولیده را می‌بینند و اسلاگ گمان می‌کند که او پدرش است . اما پدر او که مرده است ! اسلاگ معتقد است پدرش به او گفته که بر می‌گردد ، آن هم در بهار . ولی انگار واقعیت دارد و پدر او برگشته است . پدرِ اسلاگ رفتگر بود . مردی لاغر با صورتی چروکیده و یک کلاه چرب که همیشه پشت ماشین زباله‌ها آویزان بود و سطل‌های زباله را روی شانه‌اش می‌گذاشت و زباله آنها را پشت ماشین خالی می‌کرد . تا اینکه او بیمار می‌شود و دکترهای بیمارستان اول شست پای او ، بعد مچ پایش و بعد تا نصف رانش را قطع کردند . اسلاگ می‌گفت مادرش حدس می‌زند که میکروب از سطل زباله‌ها بهش سرایت کرده است . اما مادر می‌گفت که همه‌اش به خاطر سیگار است .
دیوید آلموند نویسنده انگلیسی تا کنون جوایز معتبری گرفته است . وی در سال 2010 جایزه جهانی هانس کریستین آندرسن را از آن خود کرد .
از این نویسنده تا کنون کتاب‌های « اسکلیگ و بچه‌ها » و « چشم بهشتی » با ترجمه خانم نسرین وکیلی منتشر شده است که برنده جایزه شورای کتاب کودک و برگزیده چهارمین دوره جشنواره کتاب‌های برتر انجمن فرهنگی ناشران کتاب کودک و نوجوان شده است .


Write your own review about this book
  • Only registered users can write reviews
Newsletter