گروه انتشاراتی ققنوس | دور ماه
 
210,000 تومان
Download summary

دور ماه

Book specifications
Writer ژول ورن
Translator محمد نجابتی
Book Length 278
Nr of Edition 4
Book Size پالتویی
Book Cover Type سلفون
First Edition 1402
سال چاپ اول 1397
Paper تحریر
National Library theme ادبیات فارسی - تاریخ و نقد
ISBN 978-600-391-046-1
دانلود خلاصه کتاب /Content/Images/uploaded/Dor mahhhhhh2.pdf
Manufacturer Afarinegan Publishing , Qoqnoos Publishing
Details

ژول‌ورن در این كتاب ایده اعضای باشگاه گان، انجمنی از توپچی‌هایی كه پس از جنگ‌های داخلی آمریكا در بالتیمور گرد هم آمده بودند، را مبنای داستان‌گویی قرار می‌دهد و داستانی چنین هیجان‌انگیز و پر‌ماجرا از سفر به كره ماه می‌نویسد. این توپچی‌ها می‌خواستند با ماه ارتباط برقرار كنند و گلوله‌ای به آن‌جا بفرستند، اتفاق مهمی كه در این میان رخ می‌دهد این است كه مردی فرانسوی به نام میشل آردان تصمیم می‌گیرد داخل گلوله برود و به ماه سفر كند. جالب این جاست كه آرزوی سفر به ماه تازه صد سال پس از آن كه ژولورن در كتابش آن را محقق می‌كند در عالم واقع به واقعیت تبدیل می‌شود و بالاخره بین سال‌های 1969 تا 1972 فضانوردان موفق می‌شوند بر روی ماه راه بروند.

ژولورن اولین نویسنده رمان‌هایی ماجراجویانه با دستمایه‌هایی از علم و تكنولوژی است. پنج هفته پرواز با بالن، اولین اثر او، با چنان موفقیتی روبه‌رو شد كه ژول‌ورن را جهانی كرد. پس از آن سفر به مركز زمین را منتشر كرد و بعد دور‌ماه و كمی بعدتر دوردنیا در هشتادروز.

گروه انتشاراتی ققنوس، بنا به اهمیت آثار ژول‌ورن، تصمیم گرفت نسخه كاملی از مجموعه آثار این نویسنده را تهیه، ترجمه و منتشر كند تا همه مخاطبان به صورتی منسجم با نخستین آثار علمی-تخیلی جهان پیشگویی‌های علمی این نویسنده بزرگ در قالب رمان‌های جذاب و پركشش او آشنا شوند.

 

 

Write your own review about this book
  • Only registered users can write reviews
Book tags
Newsletter