گروه انتشاراتی ققنوس | برادرم لوبیا
 
12,000 تومان
Download summary

برادرم لوبیا

دور از دسترس بزرگسالان نگهداری شود.
Book specifications
Writer الیف آکارداش
Translator بهاره فریس آبادی
Nr of Edition 1
Book Length 100
Book Cover Type شومیز
Book Size رقعی
First Edition 1398
National Library theme داستان‌های ترکی - ترکیه - قرن ۲۱ م
Paper Balk
Weight(gr) 82
ISBN 978-600-391-061-4
دانلود خلاصه کتاب /Content/Images/uploaded/برادرم لوبیا - Copy 1.pdf
Manufacturer Afarinegan Publishing
Details

من و برادرم لوبیا عنوان یک مجموعۀ سه‌جلدی خواندنی و دوست‌داشتنی است از الیف آکارداش. مجموعه‌ای منحصربه‌فرد که پر است از شوخی و شیطنت‌های عدس و برادرش لوبیا! عدس راوی کتاب است؛ دختربچه‌ای ده ‌یازده‌ساله، کتابخوان، زبر و زرنگ، حاضرجواب و بامزه، که البته اغلب کلی آتش می‌سوزاند. لوبیا هم برادر عدس است، یکی از همان دیوانه‌هایی که گاهی عدس را حسابی کلافه می‌کند!

این مجموعۀ بامزه با تصویرسازی‌های خاص مزین ییلماز و ترجمۀ روان بهاره فریس‌آبادی مناسب بچه‌های گروه ج و د است، خاصه بچه‌هایی که دلشان می‌خواهد نویسنده شوند و از فوت و فن‌ها و رمز و رازهای نویسندگی سر دربیاورند.

جلد یک این مجموعه، برادرم لوبیاست و از آن‌جا که این کتاب‌ها مخصوص بچه‌هاست، نویسنده برای این‌که مطمئن شود دست هیچ بزرگ‌تری به آن نمی‌رسد یک سری سؤال چندگزینه‌ای اولش گذاشته. خیالتان راحت باشد بزرگترها نمی‌توانند از این جلوتر بروند- بنابراین بچه‌ها می‌توانند با خیال راحت «ماجرای کرۀ بادام‌زمینی»، «جنگ‌بازی»، «تنها با لوبیا» و بقیۀ فصل‌های این کتاب خوشمزه را بخوانند و از آن لذت ببرند.

من، برادرم لوبیا و خانوادۀ دیوانه‌ام جلد دوم مجموعه است. توی این جلد عدس کلی کار عجیب و غریب می‌کند و اوضاع کمی به هم می‌ریزد، اما در آخر او یک موفقیت خارق‌العاده به دست می‌آورد؛ عدس بالاخره موفق می‌شود لوبیا را به نوشتن ترغیب کند!

در جلد سوم، یعنی دفتر یادداشت برادرم لوبیا، لوبیا بفهمی نفهمی دارد نویسنده می‌شود، آن هم با راهنمایی‌هایی خواهرش عدس. حالا اگر شما هم دلتان می‌خواهد روزی نویسنده شوید، بهتر است حتماً این کتاب را بخوانید تا با نکات کلیدی و اُس اساس نویسندگی آشنا شوید.

 

Write your own review about this book
  • Only registered users can write reviews
Newsletter