گروه انتشاراتی ققنوس | باغ‌ گمشده‌
 
24,000 تومان

باغ‌ گمشده‌

بیست سال طول کشید تا رمانی که جواد مجابی آن را در سال شصت‌و‌نه نوشت منتشر بشود. «باغ گمشده» با زبانی روان و با توجه مثال‌زدنی جواد مجابی به جزئیات سیصدوشصت صفحه دارد و روایت گودالی است ذهن «شاهین» راوی داستان در آن اسیر شده.
Book specifications
Writer جواد مجابی‌
First Edition 1396
Nr of Edition 3
Book Length 359
Book Size رقعی
Book Cover Type شومیز
ISBN 978-964-311-396-4
Manufacturer Qoqnoos Publishing
Details

شاهی و به همراه دو برادرش طرلان و شهباز از نوادگان یکی از شاهزاده‌های قاجار هستید. شاهزاده‌ای که به فرمایش با رعیت وصلت می‌کند. هر فصل این کتاب در بازه‌ی زمانی خاصی می‌گذرد و فصل به فصل پازل داستان با سرگذشت نسل‌های بعد از شاهزاده تکمیل‌تر می‌شود.

داستان‌های جواد مجابی سرشار از جزئیات و اشارات و طنز و تعبیر است. با طنزی زیرپوستی که انگار بخشی جداناشدنی از شخصیت نویسنده‌ی داستان شده باشد. تفاوت‌های نسلی به‌خوبی نمایش داده می‌شود. اما وقت خواندن این رمان باید این نکته را درنظر داشته باشیم که این کتاب با چند سال تاخیر به بازارنشر آمده و طبعا طی این سال‌ها جوامع و روابط انسانی دستخوش تغییراتی شده‌اند. از طرفی دیگر جنبه‌های مختلف شخصیت نویسنده به خوبی در جا به جای این رمان خودش را نشان می‌دهد و همه‌ی این‌ها کمک می‌کند تا خواننده‌ی کتاب در دنیایی متفاوت از دنیای زندگی روزمره سیر کند.

Write your own review about this book
  • Only registered users can write reviews
Newsletter