گروه انتشاراتی ققنوس | این جا همه چیز موقتی است
 
7,500 تومان

این جا همه چیز موقتی است

تکتم توسلی پیش از این درسال 1383 رمان « تارک » رابه دست چاپ سپرد. مجموعه داستانهای « توباشی و من » درسال 1387، داستان های « کی برمی‌گردی خانه » و « ز نمن » درکتاب داستان های شنبه سال1389، « جی بمن » درسال 1387 و چند عنوان دیگر از کارنامه موفق این داستان‌ نویس جوان به شمارمی‌رود.
Book specifications
Writer تکتم توسلی
Book Length 184
Book Size -
Nr of Edition 1
First Edition 1392
ISBN 9786005639292
Manufacturer Hila Publishing
Details

اینجا همه چیزموقتی است داستان زندگی‌های خیلی هاست. داستان آدم‌هایی است که دستاویزی دائمی برای چنگ زدن پیدا نمی‌کنند. زنی که چیز زیادی از دنیا نمی‌خواهد ولی در دامنه تسلسل اشتباهاتش مجالی برای خودنمایی پیدا نکرده است. بعد از جدایی به تهران آمده تا زندگی جدیدی شروع کند. حالا بیشتر از ده سال است که در پایتخت مانده. چهره پسر‌ شش‌ ساله‌اش هاله کم‌جانی است که مدت‌ها ست دیگر با او بزرگ نمی‌شود. دور خودش می‌چرخد و دنبال آرامشی می‌گردد که نه موقتی باشد و نه در آن اثر یاز حسرت‌های گذشته دیده شود اما درست هنگامی که حس می‌کند تمام آ نچه که  می‌خواسته در یک نفر پیدا کرده درخواست دوستی پسر نوجوانش را در یکی از شبکه‌های اجتماعی می‌بیند.
«پیکان به دستی تبدیل می‌شودکه به بالا اشاره می‌کند. درخواستی از یک پسر جوان خوش‌ تیپ با یک پیام کوچک. ( مامان خودتی ) . . . . »
تکتم توسلی پیش از این درسال 1383 رمان « تارک » را به دست چاپ سپرد. مجموعه داستانهای « توباشی و من » درسال 1387، داستان های « کی برمی‌گردی خانه » و « ز ن من » درکتاب داستان های شنبه سال 1389، « جیب من » درسال 1387 و چند عنوان دیگر از کارنامه موفق این داستان‌ نویس جوان به شمارمی‌رود.

Write your own review about this book
  • Only registered users can write reviews
Newsletter