گروه انتشاراتی ققنوس | وحشی
 
9,000 تومان

وحشی

داستان وحشی را نویسنده - دیوید آلموند- در کودکی و با تخیل بچگانه‌اش نوشته است: در زمان تحصیل در مدرسه معلم مشاور مدام مرا از کلاس بیرون می‌کشید و از من می‌‌خواست افکار و احساساتم را بنویسم. او می‌گفت هدفش از این کار این است که من دردهایم را بشناسم و در زندگی‌ام همیشه پیشرفت کنم؛
مشخصات کتاب
نویسنده دیوید آلموند
مترجم نسرین‌ وکیلی‌
تعداد صفحات 80
قطع -
نوبت چاپ 1
سال نشر 1394
شابک 9786003910065
تولید کننده آفرینگان
مقدمه و اطلاعات کتاب

«دیوید آلموند» نویسنده کتاب وحشی شهرت جهانی‌اش را مدیون آثاری است که برای کودکان و نوجوانان نوشته که جوایز زیادی گرفته است.

 

داستان وحشی را نویسنده - دیوید آلموند- در کودکی و با تخیل بچگانه‌اش نوشته است: در زمان تحصیل در مدرسه معلم مشاور مدام مرا از کلاس بیرون می‌کشید و از من می‌‌خواست افکار و احساساتم را بنویسم. او می‌گفت هدفش از این کار این است که من دردهایم را بشناسم و در زندگی‌ام همیشه پیشرفت کنم؛ مدتی سعی‌ام را کردم اما کم‌کم خواسته‌اش به نظرم احمقانه آمد و همین باعث شد که حس بدتری پیدا کنم. او اولین بار در کودکی داستان پسربچه وحشی‌ای را می‌نویسد که در جنگل به تنهایی زندگی می‌کند. آلموند به تدریج افراد دیگری را به داستان زندگی پسرک وحشی اضافه می‌کند. پسرکی که نه خانواده‌ای داشت و نه دوستی. او اصلاً نمی‌دانست از کجا آمده و حتی نمی‌توانست درست حرف بزند. آن روز حس می‌کردم خودم درست درون داستان وحشی هستم، همان طور که وحشی درست درون من زندگی می‌کرد. اصلاً حواسم به درس نبود. وانمود می‌کردم به درس گوش می‌دهم اما به محض این که چشمم را می‌بستم، سر از جنگل «برجس وودز» در می‌آوردم و او هم با من بود. انتهای غار او، کنار آتش بودم. از یک قوطی حلبی با سر و صدا آب می‌خوردم و توت و ریشه‌های خوراکی می‌جویدم.

نظر شما چیست؟
  • تنها کاربران عضو می توانند نظر خود را بنویسند
عضویت در خبرنامه