گروه انتشاراتی ققنوس | ناپلئون به جنگ داعش می رود
 
32,000 تومان
دانلود خلاصه کتاب

ناپلئون به جنگ داعش می رود

ظهور هیولای داعش بسیاری از کشورهای جهان را درگیر مبارزه با تروریست‌هایی کرد که کاملاً متفاوت از پیشینیان خود عمل می‌کردند. در این میان فرانسوی‌ها نیز پس از حمله به نشریه هتاک «شارلی ابدو» بیش از پیش عزم خود را جزم کردند تا با افعی نُه سر داعش بجنگند. با این حال به نظر می‌رسد «رومن پوئرتُلاس» چاره را تنها در حضور و مداخله «ناپلئون بناپارت» مشهورترین دولتمرد فرانسوی‌ها دیده است که در ناپلئون به جنگ داعش می‌رود او را به صحنه زندگی بازگردانده و به جنگ داعشی‌ها می‌فرستد.
مشخصات کتاب
نویسنده رومن پوئرتولاس
مترجم ابوالفضل الله دادی
نوبت چاپ 1
تعداد صفحات 448
نوع جلد شومیز
قطع رقعی
سال نشر 1396
نوع کاغذ بالکی
شابک 978-600-278-372-1
دانلود خلاصه کتاب /Content/Images/uploaded/nap.PDF
تولید کننده ققنوس
مقدمه و اطلاعات کتاب

فقط هم از نویسنده‌ای همچون پوئرتُلاس برمی‌آید که در کنار ناپلئونِ بزرگ، ارتشی متشکل از چند مانکن، یک امام جماعت مسجد پاریس، یک رفتگر، یک پزشک و... را قرار دهد تا با «خرس موصل»، رهبر مخوف داعش روبه‌رو شوند.

نکته شگفت‌انگیزِ روایتِ پوئرتُلاس از مبارزه ناپلئون و یارانش با داعش، راه‌حلی است که ارائه می‌دهد: او معتقد است برای از بین‌بردن این مردان خونخوار، توسل به جنگ و خشونت راه چاره نیست و تنها چیزی که می‌تواند پایانی مطلق باشد بر انواع داعشی‌های زمان، تغییر شیوه تفکر تروریست‌هاست. آیا ناپلئون که حالا به شکل مردی صلح‌طلب ظهور کرده می‌تواند بدون ریختن قطره‌ای خون، غده سرطانی داعش را از بین ببرد؟

 

 

نظر شما چیست؟
  • تنها کاربران عضو می توانند نظر خود را بنویسند
عضویت در خبرنامه