گروه انتشاراتی ققنوس | مجموعه فرانتس (1-8)
 
48,000 تومان

مجموعه فرانتس (1-8)

ماجراهای جدید فرانتس، ماجرای گردش علمی فرانتس ، ماجرای کارآگاه شدن فرانتس، ماجرای فوتبالیست شدن فرانتس، ماجراهای فرانتس و بابابزرگ، ماجرای اسب سواری فرانتس، ماجراهای فرانتس کوچولو، ماجراهای فرانتس در مدرسه عنوان های 8 جلد این مجموعه هستند
مشخصات کتاب
نویسنده کریستینه نوستلینگر
مترجم محبوبه‌ نجف‌خانی‌
قطع -
نوبت چاپ 1
سال نشر 1393
شابک 9786006753621
مقدمه و اطلاعات کتاب

مجموعه ماجراهای فرانتس مجموعه‌ای است از آثار کریستینه نوستلینگر نویسنده کودک و نوجوان آلمانی است که درباره شخصیت کودکی به نام فرانتس هستند. تصویرگریری این کتاب‌ها هم به عهده ارهارد دیتل بوده است. فرانتس فروستل 8 سال و چند ماه سن دارد و با پدر و مادر و برادر بزرگش یوزف زندگی می‌کند. خانه دوستش گابی گروبر هم در ساختمان فرانتس‌این‌هاست. گابی‌این‌ها همسایه دیوار به دیوارشان هستند. فرانتس یک دوست دیگر هم دارد که اسمش ابرهارت موست است. ابرهارت و فرانتس در مدرسه پشت یک میز می‌نشینند. گابی توی کلاس فرانتس‌این‌ها نیست. فرانتس و ابرهارت شاگرد دوم ب هستند و گابی شاگرد دوم الف. این هشت جلد ماجراهایی را که برای فرانتس اتفاق می افتد شرح می دهد.

ماجراهای جدید فرانتس، ماجرای گردش علمی فرانتس ، ماجرای کارآگاه شدن فرانتس، ماجرای فوتبالیست شدن فرانتس، ماجراهای فرانتس و بابابزرگ، ماجرای اسب سواری فرانتس، ماجراهای فرانتس کوچولو، ماجراهای فرانتس در مدرسه عنوان های 8 جلد این مجموعه هستند.

نظر شما چیست؟
  • تنها کاربران عضو می توانند نظر خود را بنویسند
عضویت در خبرنامه