گروه انتشاراتی ققنوس | دور دنیا در هشتاد روز
 
32,000 تومان

دور دنیا در هشتاد روز

مشخصات کتاب
نویسنده ژول ورن
مترجم فرزانه مهری
نوبت چاپ 1
سال نشر 1397
قطع پالتویی
تعداد صفحات 238
نوع جلد سلفون
شابک 978-600-391-036-2
تولید کننده آفرینگان , ققنوس
مقدمه و اطلاعات کتاب

دور دنیا در هشتاد روز در شمار بهترین آثار ژول ورن قرار می‌گیرد. از این رمان فیلمی کمدی و ماجراجویانه و کارتونی دیدنی هم ساخته شده است. در این داستان جنتلمن انگلیسی با دوستان خود شرط می‌بندد که طی هشتاد روز دور دنیا را بپیماید، به این ترتیب عازم سفری پرماجرا و هیجان‌انگیز می‌شود. اتفاقات جالبی که در این سفر دور و دراز برای او و همراهانش می‌افتد، با چاشنی طنز و خنده و شوخی، این اثر را به یکی از پرمخاطب‌ترین آثار ادبیات جهان تبدیل کرده است. نکته جالب‌توجه درباره این رمان این است که ژول ورن آن را در شرایط بد اقتصادی و روحی نوشته اما نتیجه اثری چنین خواندنی و جذاب شده است.

ژول ورن اولین نویسندهرمان‌هاییماجراجویانه با دستمایه‌هایی ازعلم و تکنولوژی است. پنجهفتهپروازبابالن،اولین اث راو،باچنان موفقیتی روبه‌رو شد کهژول ورن را جهانی کرد.پس از آن سفر به مرکز زمین ر امنتشر کرد و بعد دورماهوکمی بعدتردوردنیادرهشتادروز.

گروه انتشاراتی ققنوس،بنا به اهمیت آثار ژول‌ ورن، تصمیم گرفت نسخه کاملی از مجموعه آثار این نویسنده را تهیه، ترجمه و منتشر کند تا همه مخاطبان  بهصورتی منسجم با نخستینآثارعلمی‌ـ‌ تخیلی جهان پیشگویی‌های علمی این نویسنده بزرگ درقالب رمان‌های جذاب و پرکشش او آشنا شوند.

 

مطالعه بخشی از کتاب 

نظر شما چیست؟
  • تنها کاربران عضو می توانند نظر خود را بنویسند
نظر های موجود
نظر برای کتاب دور دنیا در هشتاد روز
با سلام و احترام
ضمن قدردانی از زحمات شما و همکاران  محترم در چاپ آثار ژول ورن  به حق گامی که برداشتید با موفقیت باشد و و جای تشکردوباره دارد که اثر این نویسنده با جلد سخت شبیه جلدهای قدیمی خارجی و بصورت مصور همراه با نقشه  و متن کامل علمی آنرا  حفظ نموده اید که برای من خواننده با سابقه  ژول ورن جای بسیار خوشحالی هست امید دارم تمامی اثار ژول ورن چاپ گردد خواهشمند در صورت امکان آثاری مثل سوداگران پوست، جزیره آسرار امیز و در برابرپرچم و  مسافرت به ماه و.. هرچه زودتر در دست چاپ قرار دهید
باتشکر فرزاد  مهجوری سیاهکل
فرزاد | 09/06/1397 06:31 ب.ظ
عضویت در خبرنامه