گروه انتشاراتی ققنوس | تعطیلات با ابوقراضه
 
14,000 تومان

تعطیلات با ابوقراضه

کتاب‌های «جوی کاولی» نویسنده کتاب تعطیلات با ابوقراضه همیشه جزو کتاب های پرفروش کشورش و کشورهای جهان است.
مشخصات کتاب
نویسنده جوی کاولی
مترجم معصومه رستم زاد
تعداد صفحات 214
قطع -
نوبت چاپ 2
سال چاپ اول 1394
سال نشر 1397
شابک 9786003910027
تولید کننده آفرینگان
مقدمه و اطلاعات کتاب

دنیا پر از مصیبت است: قحطی و جنگ و پرندگانی که در پسماندهای نفتی خفه می‌شوند. زلزله، سونامی و ملیسا خواهر من که یک فاجعه است شاید بپرسد چه مشکلی با خواهرم دارم؟ آیا آدم بدبینی هستم؟ پاسخ من این است که هر نمایش غم‌انگیزی به زمینه‌اش بستگی دارد و تا جایی که به داستان زندگی ما مربوط می‌شود تمام اتفاقات بد زیر سر ملیساست. ملیسا مثل زلزله هشت ریشتری است. او دختری چهارده ساله است، اما چه چهارده ساله‌ای؟ دختر چهارده ساله‌ای با ضریب هوشی کسی که فکر می‌کند نوعی میوه استوایی به نام مانگاست. تعداد دفعاتی که او مقابل آینه می‌ایستد از تعداد دفعاتی که از مغزش استفاده می‌کند بیشتر است. باور کنید چهارده سال نشانه رشد احساسی و عقلی‌اش نیست.

فاجعه زمانی شروع شد که ملیسا به عنوان پرستار بچه شروع به کار کرد. او به خاطر دوست داشتن بچه‌ها این شغل را انتخاب نکرد، دلیل انتخابش نیاز او به پول برای خرید لباس بود. به نظر من ملیسا یک احمق است و همه این را می‌دانند اما...

«جوی کاولی» نویسنده کودکان بیش از 50 سال است که می‌نویسد و یکی از محبوب‌ترین نویسندگان کودکان و نوجوانان به شمار می‌رود. کتاب‌های این نویسنده نیوزیلندی همواره جزو پر فروش‌ترین‌ها در کشورش و سایر کشورهای جهان می‌باشد. او معمولاً نامه‌های بسیاری از کودکان دریافت می‌کند و معتقد است واکنش‌های کودکان بسیار صادقانه و صریح است. او می‌گوید یکبار یک کودک از من پرسیده بود آیا هنوز زنده‌ای؟ و من مجبور شدم نگاهی به خودم در آینه بیندازم!

نظر شما چیست؟
  • تنها کاربران عضو می توانند نظر خود را بنویسند
عضویت در خبرنامه