گروه انتشاراتی ققنوس | ملل 17 ... استرالیا
 
105,000 تومان
این کتاب به سفارش شما طی 72 ساعت كاری چاپ و ارسال می شود. امكان كادوپیچ كردن و ارسال از طریق پیك برای این كتاب وجود ندارد.

ملل 17 ... استرالیا

استرالیا منابع طبیعی فراوان و سرزمین‌های گسترده‌ای برای ایجاد مزارع ، چراگاه‌ها ، شهرک‌ها و شهرهای جدید در اختیار دارد .
مشخصات کتاب
نویسنده تری جی.جردن - بیچکوف
مترجم حسین بحری
تعداد صفحات 120
قطع وزیری
نوع جلد شومیز
نوبت چاپ 1
سال نشر 1391
شابک 978-964-311-993-5
تولید کننده ققنوس
مقدمه و اطلاعات کتاب

استرالیا کشوری غریب و در عین حال آشناست . اگر جهانگردی به استرالیا سفر کند ، چیزهای زیادی باعث می‌شود که احساس در خانه بودن به وی دست دهد و موارد دیگری وجود دارد که او تصور کند در سرزمینی رؤیایی است . استرالیا کشوری ثروتمند ، انگلیسی زبان و با معیارهای بالای زندگی است . در قرون گذشته اروپائیان مهاجر بخصوص از جزایر بریتانیا ، در حالی که در قاره جدیدی در دور دست‌ها ساکن می‌شدند ، استرالیا را به صورت مهاجر‌نشین درآوردند . استرالیا منابع طبیعی فراوان و سرزمین‌های گسترده‌ای برای ایجاد مزارع ، چراگاه‌ها ، شهرک‌ها و شهرهای جدید در اختیار دارد . فرهنگ این کشور شباهت‌های زیادی به فرهنگ رایج در کشورهای غربی دارد . همچنین استرالیا از عمده کشورهای دارای صنعت فیلم است . هنرپیشگان معروفی همچون نیکول کیدمن ، راسل کرو ، مل گیبسون و . . . استرالیایی هستند . واحد پول استرالیا دلار است و هر دلار صد سنت است . استفاده از خودرو برای حمل و نقل شخصی در استرالیا رایج است و بزرگراههای خوبی با پارک‌هایی در حاشیه جاده وجود دارد . کتاب « استرالیا » هفدهمین مجلد از مجموعه ملل امروز است که در 118 صفحهراهی بازار نشر شده است .

 

مطالعه بخشی از کتاب 

نظر شما چیست؟
  • تنها کاربران عضو می توانند نظر خود را بنویسند
نقدهای این کتاب
خریداران این کتاب، کتاب‌های زیر را هم خریده اند
عضویت در خبرنامه