گروه انتشاراتی ققنوس | بدنسازی‌ و تمرین‌های‌ کششی‌
 
175,000 تومان
این کتاب به سفارش شما طی 72 ساعت كاری چاپ و ارسال می شود. امكان كادوپیچ كردن و ارسال از طریق پیك برای این كتاب وجود ندارد.

بدنسازی‌ و تمرین‌های‌ کششی‌

تمرین‌های‌ کششی‌ سریع‌ترین‌ نوع‌ تمرین‌های‌ آماده‌سازی‌ به‌ حساب‌ می‌آید. تمرین‌های‌ کششی‌ عضلات‌ شما را نرم‌ و منعطف‌ و آماده‌ حرکت‌ نگه‌ می‌دارد، کارکرد آن‌ها را بهبود می‌بخشد، از آسیب‌های‌ ناشی‌ از فعالیت‌های‌ بدنی‌ جلوگیری‌ می‌کند، و در مجموع‌ باعث‌ می‌شود احساس‌ خوبی‌ به‌ شما دست‌ دهد.
مشخصات کتاب
نویسنده باب‌ اندرسون‌
مترجم تهمینه میر هاشمیان
نوبت چاپ 5
سال نشر 1392
شابک 978-964-311-227-1
تولید کننده ققنوس
مقدمه و اطلاعات کتاب

تمرین‌های‌ کششی‌ سریع‌ترین‌ نوع‌ تمرین‌های‌ آماده‌سازی‌ به‌ حساب‌ می‌آید. تمرین‌های‌ کششی‌ عضلات‌ شما را نرم‌ و منعطف‌ و آماده‌ حرکت‌ نگه‌ می‌دارد، کارکرد آن‌ها را بهبود می‌بخشد، از آسیب‌های‌ ناشی‌ از فعالیت‌های‌ بدنی‌ جلوگیری‌ می‌کند، و در مجموع‌ باعث‌ می‌شود احساس‌ خوبی‌ به‌ شما دست‌ دهد. این‌ کتاب‌ با بیش‌ از هزار رهنمود روشن‌ و دقیق‌ همراه‌ با تصویر، روش‌های‌ درست‌ تمرین‌های‌ کششی‌ را به‌ شما می‌آموزد و کمکتان‌ می‌کند تا در تمام‌ طول‌ زندگی‌ از یک‌ برنامه‌ مفید تناسب‌ اندام‌ پیروی‌ کنید. باب‌ اندرسن‌ یک‌ کارشناس‌ برجسته‌ تمرین‌های‌ کششی‌ در آمریکاست‌. او سال‌هاست‌ که‌ در لوس‌آنجلس‌، نیویورک‌، و دنور به‌ آموزش‌ تمرین‌های‌ کششی‌ به‌ ورزشکاران‌ مشغول‌ است‌، در سراسر کشور در کلینیک‌های‌ مربوط‌ به‌ تمرین‌های‌ کششی‌ سخنرانی‌ می‌کند، و فنون‌ تمرین‌های‌ کششی‌ را از طریق‌ نمایش‌های‌ تلویزیونی‌ آموزش‌ می‌دهد.

نظر شما چیست؟
  • تنها کاربران عضو می توانند نظر خود را بنویسند
عضویت در خبرنامه